MUTLU ÇOCUK YETİŞTİRME SANATI SEMİNERİ

Bugüne kadar Aktif Felsefe ve GEA markalarımızla gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri, kültür, sanat ve felsefe etkinlikleri arasında en önemlilerinden birisi de “Anne Baba ve Çocuk Semineri”dir.

GEA Arama-Kurtarma ve Ekoloji Grubu Sosyal Kampanyalar ekibi üyesi Çocuk Doktoru , Çocuk Piskoloğu ve Çocuk Gelişimi Öğretmeni gönüllülerimiz tarafından hazırlanan seminer içeriğinde kardeş kıskançlığı, hiperaktivite, iştahsızlık, zararlı alışkanlıklar, ceza, dayak, şiddet, doğru oyuncak seçimi gibi konular yer almaktadır. Seminer kısa tiyatro gösterileri , videolar ve yaratıcı dramalarla desteklenmektedir. 2007 yılından bu yana İzmir Merkez ve çevresinde, Aydın'da , Manisa'da Akhisar'da düzenlediğimiz bir çok seminerdede aldığımız geri bildirimler çok olumlu olduğu için seminer sürekli güncellenerek geliştirilmiştir.

Geleceğimiz çocuklarımız ve çocuklara doğru örnek olma sorumluluğu taşıyan her bireyin yararlanabileceği bilgilerin pratik ve kalıcı şekilde aktarılmasını sağlayacak bu semineri gönüllü olarak vermekteyiz.

Geleceğimiz çocuklarımız ve çocuklara doğru örnek olmak bizim sorumluluğumuz. Mutlu olmak ve mutlu çocuk yetiştirmek isteyen herkesi etkinliğimize davet ediyoruz.